Parkovací místa Berlin Brandenburg

Parkoviště u letiště Berlin Brandenburg

Zobrazit na mapě
PARKLOT > Parkoviště Letiště Brandenburg

Letiště Berlín Brandenburg BER je mezinárodní letiště, které se nachází vedle letiště Shonefeld. Je to jedno ze tří mezinárodních letišť v Berlíně. Berlin Brandenburg má v počáteční fázi odbavit až 27 milionů cestujících ročně a až 50 milionů po možné expanzi. Oficiální název letiště je Flughafen Berlin Brandenburg a v mezinárodním provozu - Berlin Brandenburg Airport. Poloha Berlína poblíž hranic s Polskem znamená, že polští cestující často volí let z berlínského letiště Brandenburg.

Jak se dostanu na berlínské parkoviště Brandenburg?

Letiště se nachází v západním Berlíně na dálnici A111, která spojuje berlínské dálnice A10 a A110. Parkoviště na letišti Brandenburg je pohodlně dostupné ze všech směrů.

Při příjezdu z jihu nebo z centra Berlína je nejlepší použít dálnici A100, která se poté napojí na A111 na letiště. Příjezd na letiště z centra Berlína trvá přibližně 15-20 minut. Pokud se chystáte do Brandenburgu z Postupimi, jeďte po dálnici A115, která také spojuje městskou dálnici a vede na letiště.

Parkoviště v Braniborsku

Při plánování odletu z letiště Berlin BER stojí za to předem si vyhledat a rezervovat parkovací místo.

Díky PARKLOTu to zvládnete, aniž byste opustili domov. Můžete rychle a bezpečně rezervovat parkovací místo na parkovišti BER Brandenburg poblíž letiště. Díky tomu se vyhnete stresu při hledání bezpečného parkoviště těsně před odjezdem. Cesta bude příjemnější a méně stresující.

Levné a bezpečné parkování v berlínském Braniborsku

Parkoviště, která nabízíme, splňují všechny bezpečnostní standardy. Parkování na letišti Brandenburg je hlídané a monitorované. Všechna naše parkoviště jsou pojištěna a oplocena. Kromě toho poskytujeme profesionální servis a pomoc v případě neočekávané poruchy vašeho vozu. Naše služba vám pomůže dobít vybitou baterii nebo vyměnit pneumatiku. Pokud své auto necháte na Brandenburském parkovišti, můžete si být jisti, že je bezpečné a v dobrých rukou.

Příjezd do berlínského Brandenburgu

S ohledem na pohodlí a pohodlí našich klientů zajišťujeme dopravu na berlínské letiště Brandenburg BER. Naše ovladače jsou k dispozici nepřetržitě. Nezáleží na tom, zda letíte přes noc nebo brzy ráno. Po opuštění vozu na Brandenburském parkovišti budete přepraveni pohodlným autobusem na letiště. Po návratu z cesty vás bude náš řidič čekat na letišti. Náš personál vám také pomůže s vašimi zavazadly.

Jak si mohu rezervovat parkoviště v berlínském Brandenburgu?

Při plánování cesty z berlínského letiště Brandenburg byste měli myslet na rezervaci parkovacího místa hned. Na našem webu najdete pouze bezpečná a ověřená místa. Rezervace vybraného parkovacího místa lze provést velmi snadno online. Je to rychlý a bezpečný způsob. Okamžitě obdržíte SMS potvrzení rezervace s pokyny na vybrané parkoviště Berlin Brandenburg. Dále bude zasláno potvrzení na uvedenou e-mailovou adresu, kterou lze vytisknout a předložit na parkovišti. V případě dotazů nebo pochybností je náš personál vždy připraven pomoci. Při rezervaci parkovacího místa v Braniborsku si můžete být jisti:

  • bezpečnost je pro naši společnost na prvním místě
  • atraktivní cena,
  • krátká vzdálenost od letiště,
  • bezplatná doprava na letiště a z letiště,
  • pohodlí a pohodlí.

Máme 2 nabídek parkovišť u letiště Letiště Berlín-Braniborsko, od 2567.32 do 2567.32 .

Zákazníci hodnotí naše parkoviště u tohoto letiště na 4.7.

Zákazníci, kteří rezervovali parkování prostřednictvím PARKLOT hodnotí parkoviště u letiště Letiště Berlín-Braniborsko na 4.7 / 5 na základě 659 názoru.

Parkoviště Brandenburg (Dein Stellplatz)
, 28.12.2022 12:45:
absolutně žádný problém, celkově velmi dobrá zkušenost
Parkoviště Brandenburg (Dein Stellplatz)
, 28.08.2022 17:43:
Vše je v naprostém pořádku. Měli jsme zpoždění letu zpět. Oni vše sami ověřili a transfer na nás i ostatní čekal na parkovišti na letišti. Vřelé doporučuji a děkuji. P.S. akorát WC by mohli pro své klienty mít zadarmo..
Parkoviště Brandenburg (Dein Stellplatz)
, 31.07.2022 13:25:
Naprosto perfektní služby, hned po příletu na nás čekal autokar a odvezl nás na parkoviště.
Parkoviště Brandenburg (Dein Stellplatz)
, 12.07.2022 0:25:
All perfect

2 lidé v tuto chvíli provádí rezervaci parkování u Letiště Berlín-Braniborsko.