Parkovací místa Hamburk hamburg

Parkoviště u letiště Hamburk hamburg

Zobrazit na mapě
PARKLOT > Parkoviště Letiště Hamburg

Nebyla nalezena žádná volná místa. Brzy na viděnou.

Letiště Helmuta Schmidta Hamburg

Hamburg Helmut Schmidt Airport HAM je mezinárodní letiště v Německu, které se nachází nedaleko centra Hamburku. Letiště bylo otevřeno v roce 1912 a ročně obslouží přibližně 16 milionů cestujících a 68 leteckých společností.

Jak se dostat na parkoviště Hamburk?

Parkoviště letiště Hamburk se nachází hned vedle letiště, přístup k němu je velmi snadný. Nachází se na dálnici A433, dostanete se k němu z dálnic A1, A7 a A24. Výjezdy na letiště jsou velmi dobře označeny informačními cedulemi. Na letištní parkoviště Hamburk je to z centra města pouhých 8 km na sever; z Lübecku asi 74 km; z Brém asi 130 km a z Hannoveru 170 km. Na všechny tyto trasy se dostanete po dálnicích.

Parkování na letišti Hamburk

Pokud plánujete odletět z letiště Hamburk a přijet na letiště vlastním vozem, je třeba si včas rezervovat parkovací místo. Hamburk je druhým největším městem v Německu, takže ulice jsou mimořádně přeplněné, takže je obtížné najít parkovací místo. Vyhněte se stresu při jeho hledání a naplánujte si ho dopředu ještě před cestou. Ve městě najdete mnoho parkovišť, ale nejpohodlnější je parkoviště u letiště Hamburk. Najdete zde mnoho možností parkování: v blízkosti terminálu; v prostoru vylodění nebo v blízkosti autobusové zastávky, která vás zdarma dopraví k terminálu. K dispozici je více než 12 000 míst.

Snadné a bezpečné parkování Hamburk Německo

Používání letištních parkovišť může být velmi drahým potěšením. V dnešní době máte možnost najít mnoho atraktivních nabídek, díky kterým tuto pohodlnou možnost místa pro vaše vozidlo určitě využijete.

Rezervace místa na letištním parkovišti v Hamburku vám poskytne:

 • bezpečné a zabezpečené parkování pro vaše vozidlo,
 • komfort a pohodlí při příjezdu na letiště,
 • blízkost letiště
 • těsnou blízkost letiště,
 • žádné starosti o parkovací místo ve velkém městě,
 • bezplatná doprava na letiště a z letiště,
 • atraktivní ceny,
 • přístup k parkovišti 24 hodin denně, 7 dní v týdnu,
 • kryté parkoviště,
 • možnost zaparkovat vozidlo vysoké až 3 m,
 • zdarma zrušení rezervace do 24 hodin před příjezdem,
 • bezpečná platba,
 • možnost kontaktovat dispečink parkoviště 24 hodin denně, 7 dní v týdnu
Cena parkování na letišti Hamburk

U krátkodobého parkování začínají ceny na 4 € za 30 minut. Pokud chcete nechat svůj vůz na týden na dlouhodobém parkovišti, musíme počítat s náklady 60-100 € a 2 týdny parkování vás vyjdou na 75 až 120 €. Pokud vlastníte elektromobil, který je označen speciální značkou, například HH-HH 505E, můžete jej zaparkovat až na 60 minut zdarma.

.

Cesta na letiště Hamburk

Na letiště se můžete dostat i jinými dopravními prostředky. Na trase jezdí mnoho městských autobusových linek denních, nočních i expresních. Kromě toho můžete využít služeb soukromých dopravců.

Na letišti v Hamburku se nachází také stanice metra, která se nachází v těsné blízkosti terminálů. Linka začíná svou trasu na hamburském vlakovém nádraží. Jezdí každých 10 minut a cesta trvá pouhých 25 minut.

Jak si rezervovat parkování v Hamburku?

Rezervaci parkoviště na letišti Hamburk lze provést pomocí aplikace APCOA FLOW nebo na internetových stránkách letiště. APCOA parking Hamburg je pohodlná aplikace dostupná pro Android i iOS. V obou případech se platby provádějí kartou a celý proces je velmi rychlý a intuitivní. Po dokončení celého procesu se vám okamžitě zobrazí informace o rezervovaném místě. Je dobré zkontrolovat, ze kterého terminálu bude váš let odlétat, protože pak si můžete vybrat správné místo. Parkoviště P2-P4 se nacházejí naproti oběma terminálům, takže se můžete rychle dostat na letiště nebo vyzvednout své blízké.