Parkovací místa Gdańsk Rębiechowo

Parkoviště u letiště Gdańsk Rębiechowo

Zobrazit na mapě

Letiště Gdaňsk im. Lech Wałęsa byl otevřen v roce 1974. V současné době má přibližně 50 pravidelných spojení s vnitrostátními a evropskými letišti. V roce 2015 byly odbaveny téměř 4 miliony cestujících, což jej řadí na 3. místo v Polsku.

Jak se dostat na letiště v Gdaňsku?
Gdaňské letiště se nachází ve čtvrti Matarnia a je pouze 10 kilometrů od centra města. Příjezd na letiště není komplikovaný. Musíte jen vzít Aleju Zwycięstwu, pak Aleju Grunwaldzku a pak odbočit do ulice Juliusza Słowackiego. Právě na této ulici je letiště. Lech Wałęsa. Několik kilometrů musíte jít rovně a projet přes obchvat Tricity. Letiště se poté zobrazí na levé straně.

Parkování na letišti v Gdaňsku
Stojí za to postarat se o své auto tím, že ho necháte na našem hlídaném, osvětleném a pojištěném parkovišti, které se nachází v blízkosti letiště v Gdaňsku. To lze provést online za pouhých 5 sekund! Nabízíme také kyvadlový autobus z parkoviště k terminálu a zpět. Je také důležité, aby naše služby byly malými výdaji. Náklady na parkování pouze od 5 PLN za den.

Máme 5 nabídek parkovišť u letiště Letiště Lecha Walesy Gdaňsk, od 254.61 do 298.51 .

Zákazníci hodnotí naše parkoviště u tohoto letiště na 4.6.

Zákazníci, kteří rezervovali parkování prostřednictvím PARKLOT hodnotí parkoviště u letiště Letiště Lecha Walesy Gdaňsk na 4.6 / 5 na základě 4230 názoru.

4 lidé v tuto chvíli provádí rezervaci parkování u Letiště Lecha Walesy Gdaňsk.