Mein-Flughafenparkplatz-Frankfurt P1

Parkoviště Letiště Frankfurt

Dr.-Max-Fremery-Straße 13, 65451 Kelsterbach

PARKLOT > Letiště Frankfurt > Parkoviště Mein-Flughafenparkplatz-Frankfurt P1

již od 4670.11Kč

Obecné

Parkování na letišti Frankfurt nad Mohanem

Mein-Flughafenparkplatz-Frankfurt P1 splňuje očekávání zákazníků, kteří oceňují tradiční řešení v podobě služby transferu na letiště v den odletu a zpětného transferu z letiště na parkoviště.

Mein-Flughafenparkplatz-Frankfurt P1 se nachází v těsné blízkosti letiště Frankfurt nad Mohanem (FRA). Transfer trvá pouhých 6 minut! Kyvadlové autobusy jsou pro cestující pohodlné.

Po provedení rezervace si nezapomeňte přečíst pokyny uvedené na potvrzení a níže.

INSTRUKCE

V den odletu se vydáte na naše parkoviště v blízkosti letiště ve Frankfurtu. Aby vám nic nebránilo v cestě, přijeďte na naše parkoviště alespoň 3 hodiny před odjezdem.

Adresa pro navigační zařízení: My-Airport-Parking-Frankfurt P1 Am Weiher 20, 65451 Kelsterbach

Náš tým vás pak okamžitě odveze na letiště ve Frankfurtu naší kyvadlovou dopravou: Odletová zóna terminálu 1 (horní patro) Odletová/příletová zóna terminálu 2 Přejeme vám příjemnou cestu!

Po návratu nás prosím kontaktujte přímo po přistání na letišti ve Frankfurtu na telefonním čísle 06107 - 6969880.

Náš tým kyvadlové dopravy na vás čeká na následujících místech. Letiště Frankfurt nad Mohanem: odletový terminál 1 (horní patro), dveře C7. Terminál 2 (odletová/příletová zóna), dveře E9

Galerie

Mapa

Právní informace

Při plnění povinnosti stanovené v čl. 12a odst. 2 a 4 zákona ze dne 30.05.2014 o právech spotřebitele (Zákonný zřídil 2020, položka 287) tímto dodavatel informuje o rozdělení povinností týkajících se uzavírání prostřednictvím Služby smlouvy týkající se parkovacích služeb mezi Dodavatelem a subjekty, které jsou vlastníky parkovišť, kteří prezentují své nabídky na webových stránkách Dodavatele. Zároveň upozorňujeme, že veškeré nabídky dostupné na webových stránkách Dodavatele pocházejí od subjektů, kteří jsou podnikateli.

Úlohou Dodavatele je:

 1. Umisťování nabídek parkovacích služeb na stránkách se zněním vedeným vlastníky parkoven nebo osobami odpovědnými za spolupráci, včetně cen. Dodavatel nemá vliv na výši výše uvedených cen, neupravuje je a vždy poskytuje nejaktuálnější ceny, které poskytují parkoviště a partneři.

 1. Poskytování cestujícím emailem následujících informací týkajících se hlavních vlastností služby:

 • umístění parkoviště, kontaktní údaje k obsluze parkoviště;

 • Informace o přepravách, případně jejich absenci, zejména délce trvání;

 • Všech výhodách nabízených parkováním;

 • informacích o jazykových požadavcích, pokud bude pro cestujícího využití některých parkovacích služeb záviset na úspěšné ústní komunikaci;

 • informací o dostupnosti parkovacích služeb pro osoby s omezenou pohyblivostí a na žádost cestujícího podrobné informace o možnostech jejich přizpůsobení jeho potřebám.

 1. Umisťování informací o:

 • ceně parkovací služby a způsobu platby;

 • druhu dodatečných nákladů, kterými se může uživatel setkat;

 • právu uzavřít uživatele smlouvu o parkovací službě v době stanovené pravidly před zahájením parkovací služby;

 • obchodním názvu, adrese, příjezdových instrukcích a otevíracích dobách parkování.

 1. Umožnění rezervace a nákupu parkovací služby a dodatečných služeb nabízených parkovištěm.

 1. Umožnění zakoupení pojištění na parkovací službu nabízeného externím partnerem nesouvisejícím s parkovištěm - Inter Partner Assistance S.A.

 1. Poskytování individuálních obchodních informací o nabídkách uživatelům, kteří se spojili s webovou stránkou prostřednictvím elektronické pošty.

 1. Vedení obsluhy vyplývající z uzavřených smluv uživatelem, což znamená zejména předávání informací týkajících rezervace od parkoviště a předávání informací od pojišťovny v případě takového nákupu uživatelem.

 1. Umožnění uživateli provádět změny v rezervaci v čase stanoveném pravidly, předávání všech dalších informací ovlivňujících realizaci parkovací služby a také podpora v oblasti komunikace uživatele s parkovištěm během trvání parkovací služby.

 1. Řešení reklamací týkajících se vlastní činnosti a poskytovaných služeb, zejména procesu prodeje - správnosti a kvality obsluhy v procesu prodeje služeb dostupných v nabídce webové stránky a poprodejní obsluhy.

Úkolem parkoviště je:

 • poskytování dodavateli nabídek parkování, včetně informací o ceně služby zahrnující zejména stání auta na parkovišti a ceny dodatečných služeb, které uživatel využívá;

 • poskytování dodavateli dat a informací nezbytných pro realizaci parkovacích služeb;

 • poskytování dodavateli prezentací fotografií parkoviště a transferových aut ve vybraných nabídkách;

 • řádné plnění smlouvy uzavřené s uživatelem;

 • řešení stížností, které se týkají nedostatečného plnění smlouvy parkoviště.

Rezervovat parkoviště

Bezpłatne anulowanie lub zmiana rezerwacji